Dětský národopisný soubor Brněnský Valášek

Seznam členů Brněnského Valášku

Seznam členů muziky Brněnského Valášku k 1. 10. 2018

  1. Fillová Aneta
  2. Halaš Vojtěch
  3. Chlupová Barbora
  4. Kula Radomír
  5. Mikulka Michal
  6. Mikulka Ondřej
  7. Říčný Martin
  8. Uhříček Michal
  9. Nekudová Bára

Seznam členů malé muziky Brněnského Valášku k 1. 7. 2019


  1. Fantová Lucie
  2. Jurečková Karolína
  3. Janoušková Karolina
  4. Lichková Nela
  5. Smrž Ladislav
  6. Turland Vojtěch

Seznam členů muzičky Brněnského Valášku k 1. 7. 2019

  1. Cintula Jan
  2. Fabiánek Jan
  3. Hegerová Adéla
  4. Hegerová Tereza
  5. Jurečková Markéta
  6. Mrázek Dalibor
  7. Smítka Martin
  8. Valíček Jan
  9. Vlčková Veronika

 Seznam členů IV. skupiny Brněnského Valášku k 1. 7. 2019


  1. Chlup David
  2. Kilian Jaroslav
  3. Ledvina Jan
  4. Ledvina Tomáš
  5. Med Slavomír
  6. Pavelka Vít
  7. Pavelka Vojtěch
  8. Slonek František
  9. Studený Michael
  10. Štolfa Filip
  11. Fantová Lucie
  12. Gombíková Johana
  13. Horáková Lucie
  14. Kalivodová Zuzana
  15. Karafiátová Gabriela
  16. Pavlasová Valentýna
  17. Petreková Katarína
  18. Sáčková Eliška
  19. Svobodová Kateřina
  20. Taftová Valérie

Seznam členů III. skupiny Brněnského Valášku k 1. 7. 2019

  1. Březina Adam
  2. Cintula Jakub
  3. Černý Edmund
  4. Kozák Jakub
  5. Ledvina Martin
  6. Lichka Eduard
  7. Pelikán Matěj
  8. Polášek Marek
  9. Procházka Jakub
  10. Valíček Antonín
  11. Casková Lucie
  12. Lichková Nela
  13. Ducháčková Blanka
  14. Fantová Kristýna
  15. Míčková Denisa
  16. Pavlíčková Nicole
  17. Pavlíčková Vanesa
  18. Prokopová Tereza
  19. Sáčková Magdalena
  20. Vańková Anežka

Seznam členů II. skupiny Brněnského Valášku k 1. 10. 2018

  1. Cintula Jan
  2. Fiala Jindřich
  3. Horák Pavel
  4. Justan Jáchym
  5. Kabeláč David
  6. Lichka Patrik
  7. Pavlíček Jiří
  8. Smítka Martin
  9. Taft Olivek
  10. Valíček Jan
  11. Bolečková Lucie
  12. Bolečková Tereza
  13. Chalabalová Julie
  14. Julínková Ema
  15. Karafiátová Denisa
  16. Klimentová Sabina
  17. Kozáková Natálie
  18. Kozáková Sofie
  19. Kuželová Barbora
  20. Kuželová Natálie
  21. Mikulecká Ema
  22. Ondříková Ema
  23. Plchová Ellen
  24. Půstová Markéta
  25. Řezníčková Nela
  26. Šubrtová Kristýna
  27. Vévodová Natálie
  28. Zralá Magdalena

Seznam členů I.skupiny Brněnského Valášku k 1. 10. 2018

  1. Adámek Filip
  2. Kabeláč Daniel
  3. Látal Radek
  4. Lehký Daniel
  5. Ronzcek Matyáš
  6. Vlček Jan
  7. Čeparová Adéla
  8. Dvořáková Anna
  9. Fialová Justina
  10. Hajnovičová Marina
  11. Justanová Anna
  12. Karásková Karolína
  13. Kleinová Jana
  14. Mikulecká Valentýna
  15. Musilová Jiřina
  16. Semczuková Karolína
  17. Svobodová Karla
  18. Weissová Ludmila

Seznam členů Přípravky Lesná Brněnského Valášku k 1. 10. 2018

  1. Beránková Tereza
  2. Dolečková Alena
  3. Frajbišová Laura
  4. Freundová Anežka
  5. Freundová Marie
  6. Gončárová Natálie
  7. Karásková Kateřina
  8. Kozohorská Zuzana
  9. Lutonská Anastázie
  10. Mikulcová Lucie
  11. Mikušková Barbora
  12. Protivínská Silvie
  13. Rozsypálková Hana
  14. Sisová Laura
  15. Šíchová Zuzana
  16. Šimková Elena
  17. Trávníčková Sandra
  18. Urválková Anna
  19. Žovincová Laura
  20. Kúkola Jakub
  21. Mikulec Ondřej

Seznam členů skupiny Bystrc Brněnského Valášku k 1. 10. 2018

  1. Čuprová Tereza
  2. Doleželová Klára
  3. Doleželová Veronika
  4. Fišrová Johana
  5. Hrůzová Alice
  6. Lederová Adéla
  7. Michlacová Eliška
  8. Michalcová Marie
  9. Opletalová Daniela
  10. Opletalová Eliška
  11. Pitrochová Natálie
  12. Pokorná Alexandra
  13. Remešová Beáta
  14. Remešová Denisa
  15. Sedláková Nicol
  16. Šuláková Julie
  17. Trkanová Jana
  18. Bílek Šimon
  19. Hornoch Antonín
  20. Hornoch Mikuláš
  21. Kozák Adam
  22. Leder Vojtěch
  23. Macháček Viktor
  24. Schick Ondřej
  25. Schick Štěpán