Dětský národopisný soubor Brněnský Valášek

Seznam členů Brněnského Valášku

Seznam členů muziky Brněnského Valášku k 1. 9. 2017

  1. Fillová Aneta
  2. Halaš Vojtěch
  3. Chlupová Barbora
  4. Kula Radomír
  5. Mikulka Michal
  6. Mikulka Ondřej
  7. Říčný Martin
  8. Uhříček Michal

Seznam členů malé muziky Brněnského Valášku k 1. 9. 2017


  1. Böhmová Nikola
  2. Fantová Lucie
  3. Jurečková Zdislava
  4. Jurečková Karolina
  5. Kuželová Magdalena
  6. Lichková Nela
  7. Prokopová Tereza
  8. Rotreklová Adéla
  9. Smrž Ladislav
  10. Trkan Michal
  11. Turland Vojtěch

Seznam členů muzičky Brněnského Valášku k 1. 4. 2017

  1. Cintula Jan
  2. Hegerová Adéla
  3. Hegerová Tereza
  4. Jurečková Markéta
  5. Mrázek Dalibor
  6. Smítka Martin
  7. Valíček Jan
  8. Vlčková Veronika

 Seznam členů IV. skupiny Brněnského Valášku k 1. 4. 2017

  1. Černý Radek
  2. Chlup David
  3. Ledvina Jan
  4. Ledvina Tomáš
  5. Pavelka Vít
  6. Pavelka Vojtěch
  7. Studený Michael
  8. Bičánová Hana
  9. Gombíková Johana
  10. Havelková Monika
  11. Kűhrová  Kateřina
  12. Nekudová Bára
  13. Rešková Jiřina
  14. Rotscheinová Jana
  15. Říčná Johana
  16. Sáčková Anna
  17. Šťastná Michaela
  18. Taftová Valerie
  19. Zahradníčková Jana

Seznam členů III. skupiny Brněnského Valášku k 1. 9. 2017

  1. Březina Adam
  2. Cintula Jakub
  3. Černý Edmund
  4. Polášek Marek
  5. Procházka Jakub
  6. Slonek František
  7. Štolfa Filip
  8. Casková Lucie
  9. Fantová Lucie
  10. Fantová Kristýna
  11. Horáková Lucie
  12. Kalivodová Zuzana
  13. Karafiátová Gabriela
  14. Klíčníková Vendula
  15. Lichková Nela
  16. Pavlasová Valentýna
  17. Pavlíčková Nicole
  18. Pavlíčková Vanesa
  19. Petreková Katarína
  20. Prokopová Tereza
  21. Sáčková Eliška

Seznam členů II. skupiny Brněnského Valášku k 1. 9. 2017

  1. Cintula Jan
  2. Fiala Jindřich
  3. Horák Pavel
  4. Justan Jáchym
  5. Kabeláč David
  6. Kozák Jakub
  7. Ledvina Martin
  8. Lichka Eduard
  9. Lichka Patrik
  10. Okáč Ondřej
  11. Pavlíček Jiří
  12. Pelikán Matěj
  13. Valíček Antonín
  14. Bolečková Lucie
  15. Bolečková Tereza
  16. Ducháčková Blanka
  17. Hošková Nikola
  18. Juračková Kateřina
  19. Klimentová Sabina
  20. Míčková Denisa
  21. Mlejnková Jana
  22. Půstová Markéta
  23. Sáčková Magdalena
  24. Šubrtová Kristýna
  25. Vaňková Anežka
  26. Vévodová Natálie

Seznam členů I.skupiny Brněnského Valášku k 1. 10. 2017

  1. Kabeláč Daniel
  2. Seidl Tobiáš
  3. Smítka Martin
  4. Taft Oliver
  5. Valíček Jan
  6. Blažková Ema
  7. Chalabalová Julie
  8. Julínková Ema
  9. Karafiátová Denisa
  10. Kozáková Natálie
  11. Kozáková Sofie
  12. Kuželová Barbora
  13. Kuželová Natálie
  14. Mikulecká Ema
  15. Mikulecká Valentýna
  16. Ondříková Ema
  17. Plchová Elen
  18. Řezníčková Nela
  19. Weissová Ludmila
  20. Zralá Magdalena

Seznam členů Přípravky Lesná Brněnského Valášku k 1. 4. 2017

 

  1. Adámek Filip
  2. Blažek Eduard
  3. Dvořáková Anna
  4. Fialová Justina
  5. Justan Jakub
  6. Justanová Anna
  7. Karásková Karolína
  8. Kleinová Jana
  9. Kociánová Isabela
  10. Látak Radek
  11. Lehký Daniel
  12. Mikulec Ondřej
  13. Musilová Jiřina
  14. Plchová Týnka
  15. Povolná Tereza
  16. Protivínská Silvie
  17. Ronzcek Matyáš
  18. Semczuková Karolína
  19. Svobodová Karla
  20. Šindelář Antonín
  21. Urválková Anna
  22. Vlček Jan
  23. Weis Karel

Seznam členů Přípravky Bystrc Brněnského Valášku k 1. 10. 2017

  1. Čuprová Tereza
  2. Doleželová Klára
  3. Hornoch Mikuláš
  4. Hrůzová Alice
  5. Kozák Adam
  6. Leder Vojtěch
  7. Macháček Viktor
  8. Michalcová Eliška
  9. Michalcová Marie
  10. Opletalová Daniela
  11. Opletalová Eliška
  12. Pitrochová Natálie
  13. Pokorná Alexandra
  14. Remešová Beáta
  15. Sedláková Nicol
  16. Schick Ondřej
  17. Schick Štěpán
  18. Šuláková Julie
  19. Trkanová Jana
 
 
facebook

ČLÁNKY

Letní soustředění Brněnského Valášku 2017

Letní soustředění Brněnského Valášku 2017  Pravidelné letní soustředění Brněnského Valášku se letos opět konalo v RS Prudká u Tišnova a to 12. – 19.8.2017 s členy ze čtyř tanečních skupin a dvou cimbálových muzik. Naše nácviky směřovaly k nacvičení repertoáru pro úvod nastávající sezony a dále k přípravě dvou vánočních programů – Vánočního představení, které uskutečníme 9.12.2017 v KD Rubín a dále Vánočního koncertu, který se bude konat 26.12.2017 v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně.